Defne Tahtakıran

Ecz. Defne Tahtakıran

1975 Bursa Doğumludur. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun olmuştur. O tarihten beri aktif eczacılık yapmaktadır. Medipol Üniversitesinde Homeopati sertifika programını bitirmiştir. Schüssler Tuzları, Bach Çiçekleri, Aromaterapi ve Fonksiyonel Tıp eğitimleri almıştır. Son senelerde tamamlayıcı tıp yöntemleri konusunda çeşitli eğitimler vermektedir. Evli ve 3 çocuk annesidir.

Melike Elibol

Uzm. Ecz. Melike Elibol

1981 Diyarbakır doğumludur. 2003 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun olmuştur. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Farmakoloji Anabilim dalında yüksek lisansını tamamlamıştır. Medipol Üniversitesinde Homeopati sertifika programı ve Aromaterapi sertifika programını bitirmiştir. Schüssler Doku Mineralleri ve Bach Çiçek Terapisi eğitimlerini almıştır. MEB onaylı Güzellik Uzmanlığı sertifikası bulunmaktadır. Halen Fonksiyonel Tıp ve Beslenme konularında eğitimlerine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Pınar Gürpınar Cömert

Uzm. Ecz. Pınar Gürpınar Cömert

İstanbul doğumlu. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun olmuştur. Ardından İstanbul Üniversitesi Farmakoloji Anabilim dalında yüksek lisans yapmıştır. Medipol Üniversitesi ve İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesinde Homeopati sertifika programını bitirmiştir. Schüssler Doku Mineralleri ve Bach Çiçek Terapisi eğitimlerini almıştır. Medipol Üniversitesi Aromaterapi sertifika programı ve AIA Aromaterapi programlarına katılmıştır. MEB Estetisyenlik sertifikasına sahip olmakta, doğal kozmetik ürün formülasyonları üzerine çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Şerike Sadıkahmet

Ecz. Şerike Sadıkahmet

1980 Yunanistan/Gümülcine doğumlu. İlk ve ortaöğretimini Yunanistan’da tamamlayıp, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun olmuştur. 2008 yılından itibaren aktif olarak eczacı olarak çalışmaktadır. 2013-2016 yılları arasında Medipol Üniversitesinde Homeopati sertifika programını tamamlamıştır. Schüssler Doku Mineralleri ve Bach Çiçek Terapisi eğitimlerini almıştır. Fonksiyonel Tıp Akademisi eğitimlerine katılmıştır. 2018 yılında Medipol Üniversitesi Aromaterapi sertifikasyon programını tamamlamıştır. Halen Bakırköy’de bulunan SADIK AHMET eczanesi sahibi ve mesul müdürüdür. Evli, 2 çocuk, 1 köpek ve 1 kedi annesidir.

Biz Kimiz ?

Holistik Eczane, 4 eczacı homeopatın yollarının homeopati ile kesişmesiyle başladı.

Bütüncül şifa yollarında ilerlerken deneyimlerimizin bilgilerimizin harmanlandığı bir platforma dönüştü.

Sayfamız holistik şifaya aracı olan tüm sağlık profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu dökümanlar, malzemeler ile zenginleşmiş olup, bütüncül tedavilerle ilgili bilgi sahibi olmak isteyen danışanlar için de bir ansiklopedi olmak niyetiyle hazırlandı.

Yolunuzu aydınlatması dileğiyle,

Holistik Eczane Ekibi

İletişim

WHATSAPP

0535 966 22 88

INSTAGRAM DM

@holistikeczane

MAIL

info@holistikeczane.com